Комунальний медичний заклад Нетішинської міської ради
«Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин»

Денний стаціонар

Денний стаціонар - це самостійний структурний підрозділ консультативно-діагностичної поліклініки КМЗ НМР «СМСЧ м.Нетішин», який організовано для надання кваліфікованої медичної допомоги хворим шляхом їх госпіталізації на денний час за відсутності показів до постійного лікарського нагляду.

Відділення денного стаціонару знаходиться на другому поверсі основного стаціонарного корпусу, працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00 та в суботу і неділю з 8.00 до 12.00.

У відділенні денного стаціонару, потужністю на 60 ліжок, надається кваліфікована медична допомога хворим широкого профілю(терапевтичного, неврологічного, хірургічного, гінекологічного, офтальмологічного, отоларингологічного).

У своєму складі відділення денного стаціонару містить:

·    операційні

·    маніпуляційні

·    палати для перебування хворих

·    палати для перебування післяопераційних хворих

·    кабінет завідувача відділенням

·    ординаторська

·    кабінет старшої медичної сестри

·    допоміжні приміщення

Прийом хворих у відділення денного стаціонару проводиться за направленнями лікарів-терапевтів, вузьких спеціалістів(невропатолога, кардіолога, ендокринолога, травматолога, хірурга, гінеколога, офтальмолога, отоларинголога, дерматолога).

Обстеження та лікування пацієнтів здійснюється у тісній взаємодії з спеціалістами та відділеннями консультативно-діагностичної поліклініки.

У відділенні денного стаціонару проходять обстеження та курс лікування пацієнти з наступними захворюваннями:

·    гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, вегето-судинна дистонія, хронічний бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма, виразкова хвороба, хронічний гастродуоденіт, хронічний холецистит, хронічний панкреатит, хронічний гепатит, цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози, хронічний пієлонефрит, артрити, артрози;

·    отит, синусит, викривлення носової перетинки(оперативне лікування), тонзиліт, аденоїдні розрощення ІІ-ІІІ ст. (оперативне лікування);

·    травми ока, опіки ока, запальні процеси око-рухового апарату, глаукома, катаракта(оперативне лікування);

·    захворювання центральної та периферичної нервової системи;

·    захворювання судин нижніх кінцівок, сечо-кам’яна хвороба;

·    патологія жіночої статево-репродуктивної системи.

Після закінчення лікування-заключна консультація з видачею рекомендацій подальшого лікування, амбулаторного спостереження лікарями та кратністю стаціонарного лікування.